X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Sport i rekreacja

Lubisz aktywnie wypoczywać na stoku
Narty lub snowboard za granicą?
Szukasz odpowiedniej ochrony?
KL, OC, NNW, koszty ratown. i inne
Ta polisa jest dla Ciebie

Samodzielny wybór

Nie chcesz gotowych rozwiązań?
Sam wybierz zakres
Sam ustal sumy ubezpieczenia
Sam modyfikuj cenę swojej polisy
Online - ochrona już od jutra!

Zwrot kosztów za:

niewykorzystany karnet zjazdowy
zamknięcie tras zjazdowych
niewykorzystanie wypożyczonego
sprzętu sportowego
W opcji Warta SKI Plus!

Wyjazd rodzinny 15% zniżki!

Szukasz polisy dla całej rodziny?
Najlepsza ochrona w dobrej cenie
Dla Ciebie i Twoich bliskich
KL, OC, NNW, koszty ratown. i inne
Aktywny wypoczynek z rodziną

Korzyści

Ubezpieczenie turystyczne onlineSzybko i wygodnie, bez wychodzenia z domu
Ubezpieczenie turystyczne przez InternetBez wypełniania tradycyjnych druków - formularze online
Zamów ubezpieczenie turystyczne przez InternetZamów gdziekolwiek jesteś - 24 h/doba,
7 dni w tygodniu
Czytaj artykuły o ubezpieczeniu turystycznymDowiedz się więcej o ubezpieczeniach z artykułów online

Ubezpieczenie na narty do Włoch

Data dodania: 2016-03-14

Nieco dalszym kierunkiem i większym wyzwaniem mogą być dla narciarzy włoskie Dolomity. Alpejskie regiony narciarskie zachęcają polskich amatorów sportów zimowych swoją renomą oraz doskonałymi warunkami pogodowymi. Koniecznie powinniśmy odwiedzić takie miejsca jak Trentino, Predazzo czy Południowy Tyrol.

ubezpieczenie na narty we Włoszech
fot: pixabay.com

Ubezpiecz wyjazd do Włoch


Włoskie Dolomity warto odwiedzić zarówno latem jak i zimą. Oczywiście w chłodniejszej porze roku przyjeżdża tu więcej turystów, a to za sprawą wspaniałych widoków oraz doskonałych warunków narciarskich. Liczne ośrodki sportowe, wiele kilometrów tras narciarskich oraz nowoczesna infrastruktura sprawiają, że Włochy odwiedzają narciarze oraz snowboardziści nie tylko z Europy, ale i z całego świata. Przed wyjazdem warto zabezpieczyć się przed niespodziewanymi sytuacjami i wykupić polisę ochronną. Co powinno się w niej znaleźć?
 

Ubezpieczenie Kosztów Leczenia


Wyjeżdżając za granicę do europejskich krajów warto wyrobić Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego. Musimy jednak wiedzieć, że taka ochrona nie zawsze będzie wystarczająca. Przykładowo za samą poradę lekarza pierwszego kontaktu pacjent musi zapłacić we Włoszech nawet 36,15 euro. Leczenie stomatologiczne również będziemy musieli samodzielnie opłacić i to w 100%. EKUZ w swoim zakresie nie obejmuje także poszukiwań i ratownictwa, co może okazać się bardzo przydatne na stoku. Na szczęście taką ochronę zapewni nam prywatne ubezpieczenie. Pomoże ono pokryć koszty leczenia za granicą, zarówno w publicznych jak i prywatnych placówkach medycznych.
 

Pomoc Assistance


Razem z ubezpieczeniem kosztów leczenia towarzystwa oferują nam dwudziestoczterogodzinną pomoc Assistance. Może ona zapewnić chociażby organizację i pokrycie kosztów transportu po rekonwalescencji, pomoc w odzyskaniu utraconych dokumentów czy doraźną pomoc medyczną. W przypadku, gdy oczekujemy bogatszej wersji polisy możemy wykupić rozszerzony pakiet Assistance (opieka nad nieletnimi dziećmi, zastępczy kierowca, kontynuacja podróży itp.) Pamiętajmy, aby sprawdzić co dokładnie zawarł ubezpieczyciel w swoim produkcie (takie informacje znajdziemy w OWU).
 

Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków


Trzecią najważniejszą opcją polisy narciarskiej, chociaż nie zawszę występującą w podstawowej wersji, jest ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków. Włoskie regiony mogą zachwycić nas pięknymi widokami oraz wspaniałymi warunkami, jednak tak jak i na każdym innym stoku nie trudno o wypadek. W najgorszych przypadkach kolizje mogą skończyć się trwałym uszczerbkiem na zdrowiu, a wtedy rekompensatą może być dla nas wypłacone odszkodowanie.
 

Polisa dla Ciebie

Wyjazd bez polisy narciarskiej, szczególnie na zagraniczne stoki może niekiedy okazać się bardzo kosztowny. Nie warto ryzykować utratą znacznej sumy pieniędzy, szczególnie, że sam pobyt we Włoszech nie należy do najtańszych. Dużo korzystniejszą opcją będzie bezpieczna podróż oraz powrót bez stresu i niepotrzebnych wydatków.
 
Julietta Maciejak

Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2023

Home     -     Regulamin     -     Polityka prywatyności     -     O nas     -     Kontakt     -     Ubezpieczenie na narty
Generali Warta AXA Signal-Iduna ERV - Europäische Reiseversicherung AGTU Europa
witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.72 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.72
/ 5.00 sprawdź