X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Wyjazd rodzinny 15% zniżki!

Szukasz polisy dla całej rodziny?
Najlepsza ochrona w dobrej cenie
Dla Ciebie i Twoich bliskich
KL, OC, NNW, koszty ratown. i inne
Aktywny wypoczynek z rodziną

Pełna ochrona w dobrej cenie

Szukasz kompleksowej ochrony?
Koszty leczenia, NW, OC, assistance
Ubezp. sprzętu sportowego
Koszty ratownictwa i poszukiwania
Polisa online w 5 min!

Wyjazd grupowy 10% zniżki!

Planujesz wyjazd w większej grupie?
Wybierz sprawdzonego partnera!
Specjalna oferta przygotowana
Dla większych grup
Od 10 do 100 osób!

Sport i rekreacja

Lubisz aktywnie wypoczywać na stoku
Narty lub snowboard za granicą?
Szukasz odpowiedniej ochrony?
KL, OC, NNW, koszty ratown. i inne
Ta polisa jest dla Ciebie

Korzyści

Ubezpieczenie turystyczne onlineSzybko i wygodnie, bez wychodzenia z domu
Ubezpieczenie turystyczne przez InternetBez wypełniania tradycyjnych druków - formularze online
Zamów ubezpieczenie turystyczne przez InternetZamów gdziekolwiek jesteś - 24 h/doba,
7 dni w tygodniu
Czytaj artykuły o ubezpieczeniu turystycznymDowiedz się więcej o ubezpieczeniach z artykułów online

Dlaczego warto posiadać ubezpieczenie narciarskie?

Data dodania: 2016-11-15

Czy warto posiadać ubezpieczenie narciarskie? Na to pytanie odpowiedzią zawsze powinno być: zdecydowane tak. Polisa zapewnia ochronę finansową na czas szaleństw na stoku, a przy tym nie jest sporym wydatkiem, w porównaniu z całkowitymi kosztami wyjazdu. Poza finansową ochroną w przypadku konieczności leczenia, może być wsparciem także w wielu innych sytuacjach.

dlaczego warto mieć ubezpieczenie narciarskie

źródło: pixabay.com

Gdy sezon narciarski się rozpoczyna, z pewnością niejeden narciarz ma już dawno zaplanowany wyjazd. Czy pamiętamy jednak o zakupie ubezpieczenia? Na szczęście coraz większa liczba osób wyjeżdżających na narty za granicę, o tej ochronie nie zapomina. Tym mniej zdecydowanym podajemy 5 powodów, dla których warto posiadać ubezpieczenie narciarskie.
 

1.      Nie musisz martwić się o koszty leczenia za granicą


Ubezpieczenie narciarskie w swojej podstawowej funkcji ma zapewniać pokrycie kosztów leczenia za granicą. Niestety opłaty za leczenie nie mające miejsca na terenie Polski pokrywasz samodzielnie i nawet posiadając EKUZ będziesz liczyć się z pewnymi kosztami. Dzięki ubezpieczeniu nie musisz martwić się o powyższe, niezależnie od tego, czy skorzystasz z publicznej czy prywatnej placówki medycznej. Ubezpieczyciel pokryje rachunek za niezbędne leczenie w czasie podróży.

2.      Możesz liczyć na pomoc w trakcie podróży


Polisa zapewnia także pomoc assistance, czyli okołomedyczne wsparcie informacyjno-organizacyjne oraz dodatkowe usługi, przydatne w razie nieszczęśliwego wypadku za granicą. Może to być przykładowo opieka nad nieletnimi dziećmi, usługi tłumacza lub prawnika czy zapewnienie zastępczego kierowcy. Jeżeli dojdzie do nagłego zachorowania powinniśmy skontaktować się z infolinią, a tam konsultant wskaże nam najbliższe placówki medyczne, do których możemy się udać.

Ubezpiecz się na wyjazd

3.      Ubezpieczenie możesz dopasować do Twoich potrzeb


W zależności od celu Twojego wyjazdu, możesz w pełni dostosować polisę do Twoich potrzeb. Poza ubezpieczeniem kosztów leczenia wybierasz tylko te opcje, które będą przydatne podczas podróży. Aby znaleźć najlepszą ofertę, warto skorzystać z porównywarki ubezpieczeń narciarskich. Dzięki niej otrzymasz polisy indywidualnie dopasowane do Twoich preferencji. W ten sposób łatwo możesz porównać ceny oraz zakres wybranych produktów towarzystw ubezpieczeniowych.

4.      Polisę możesz kupić bez wychodzenia z domu


Obecnie, w dobie internetu, zakup ubezpieczenia narciarskiego nie wymaga tradycyjnego udania się do stacjonarnej placówki towarzystwa. Wystarczy, że posiadasz dostęp do internetu, a polisę zakupisz w kilka minut poprzez smartfon, tablet czy komputer. Transakcja ta jest w pełni bezpieczna, a potwierdzenia otrzymujesz na adres mailowy. Wystarczy, że zapiszesz numer Twojej polisy i śmiało możesz ruszać w podróż, która będzie już wymagała wyjścia z domu.

5.      Koszt polisy na narty to już 4 zł dziennie


Ostatnim argumentem przemawiającym za zakupem ubezpieczenia narciarskiego jest jego cena. Koszt ochrony za jeden dzień to już nawet 4 zł dziennie, przy minimalnym typie ochrony, wybraniu NNW i zaznaczeniu, że będziesz uprawiać amatorsko sporty. Oczywiście ostateczna cena będzie zależeć od wielu innych czynników dotyczących Twojego wyjazdu, np. ilości dni, wybranych ryzyk, rodzaju uprawianych sportów czy interesującej Cię sumy ubezpieczenia.

kup ubezpieczenie narciarskie


Ubezpieczenie narciarskie powinno być koniecznością dla każdej osoby wybierającej się na stok. Najważniejszym powodem przemawiającym za jego zakupem dla Ciebie będzie poczucie bezpieczeństwa i gwarancja, że w razie nieprzewidzianych zdarzeń nie zostaniesz narażony na bardzo wysokie koszty. Wartość polisy docenia się zazwyczaj podczas konieczności korzystania z niej lub w przypadku jej braku. Aby nie dopuścić do sytuacji, w której zostaniesz bez ochrony, kup ubezpieczenie na wyjazd już teraz.

Julietta Pawlak

Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2024

Home     -     Regulamin     -     Polityka prywatyności     -     O nas     -     Kontakt     -     Ubezpieczenie na narty
Generali Warta AXA Signal-Iduna ERV - Europäische Reiseversicherung AGTU Europa
witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.72 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.72
/ 5.00 sprawdź