X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Wyjazd grupowy 10% zniżki!

Planujesz wyjazd w większej grupie?
Wybierz sprawdzonego partnera!
Specjalna oferta przygotowana
Dla większych grup
Od 10 do 100 osób!

Samodzielny wybór

Nie chcesz gotowych rozwiązań?
Sam wybierz zakres
Sam ustal sumy ubezpieczenia
Sam modyfikuj cenę swojej polisy
Online - ochrona już od jutra!

Wyjazd rodzinny 15% zniżki!

Szukasz polisy dla całej rodziny?
Najlepsza ochrona w dobrej cenie
Dla Ciebie i Twoich bliskich
KL, OC, NNW, koszty ratown. i inne
Aktywny wypoczynek z rodziną

Sport i rekreacja

Lubisz aktywnie wypoczywać na stoku
Narty lub snowboard za granicą?
Szukasz odpowiedniej ochrony?
KL, OC, NNW, koszty ratown. i inne
Ta polisa jest dla Ciebie

Korzyści

Ubezpieczenie turystyczne onlineSzybko i wygodnie, bez wychodzenia z domu
Ubezpieczenie turystyczne przez InternetBez wypełniania tradycyjnych druków - formularze online
Zamów ubezpieczenie turystyczne przez InternetZamów gdziekolwiek jesteś - 24 h/doba,
7 dni w tygodniu
Czytaj artykuły o ubezpieczeniu turystycznymDowiedz się więcej o ubezpieczeniach z artykułów online

Assistance dla narciarza i snowboardzisty

Uprawiając kolizyjne sporty, do których bez wątpienia zalicza się jazda na nartach oraz snowboardzie, warto ubezpieczyć się dodatkowo, wybierając polisę z rozszerzonym pakietem Assistance. Jest to ochrona zabezpieczająca Ciebie i twoich bliskich w razie zdarzenia, którego nie planowałeś. Może to być zarówno zgubienie bagażu, złamanie prawa panującego w kraju, w którym wypoczywasz, czy wypadek, w wyniku którego musisz poddać się leczeniu.

Assistance dla narciarza

fot: pixabay.com

Ubezpiecz się zanim wyjedziesz

Sytuacja I

Wyobraź sobie, że jeżdżąc na nartach wpadłeś na innego narciarza i złamałeś nogę, doznałeś wstrząśnienia mózgu i licznych stłuczeń. Musisz pozostać przez kilka dni w szpitalu. W tym czasie twoi bliscy zostaną pozostawieni sami sobie. Możesz zadbać o nich już przed wyjazdem wykupując polisę turystyczną posiadającą ubezpieczenie Assistance. Gdy poinformujesz ubezpieczyciela o zdarzeniu, ten:


zorganizuje transport i ułatwi wcześniejszy powrót do domu twojej rodzinie
zapewni transport bliskiej osobie przebywającej w Polsce, która przyjedzie do ciebie, aby się tobą zaopiekować dopóki nie wrócisz do zdrowia.
zapewni opiekunkę dla swoich pociech - jeśli podczas leczenia twoje dzieci będą bez nadzoru, zostanie oddelegowany ktoś, kto się nimi zajmie do czasu twojego powrotu do zdrowia
zorganizuje transport, który zabierze cię do Polski, gdy Ty nie będziesz w stanie prowadzić samochodu i o własnych siłach wrócić do domu

 źródło: materiały własne

 

Sytuacja II

Powiedzmy, że na jednej z dróg w Niemczech byłeś uczestnikiem stłuczki. Nic strasznego się nie stało, ale właściciel pojazdu, na który wjechałeś domaga się odszkodowania. Nie znasz jednak języka na tyle, żeby móc się z nim porozumieć. W takiej sytuacji dobry pakiet Assistance zapewni ci pomoc tłumacza, a w razie wątpliwości w kwestiach prawnych, również konsultację prawnika.
 

Sytuacja III

Załóżmy, że podczas urlopu zgubiłeś kartę kredytową i zupełnie nie wiesz, co powinieneś zrobić, żeby je odzyskać. Ubezpieczyciel udzieli ci informacji i poinstruuje w dalszych krokach. COK może również zablokować twoją kartę za ciebie. Do tego niezbędne jest jednak pisemne upoważnienie i zgoda banku na taką formę zastrzeżenia karty. Na pomoc towarzystwa ubezpieczeniowego możesz liczyć również w przypadku zaginięcia lub kradzieży innych dokumentów, np. paszportu, dowodu osobistego, polisy, weksli, a także biletów.

Assistance dla Ciebie

Sytuacja IV

Lubisz ekstremalną jazdę na nartach. Podczas oddawania się białemu szaleństwu w Austrii zeszła lawina i zepchnęla cię w miejsce, z którego sam nie możesz się wydostać. Potrzebujesz pomocy ratowników. Wiedzą, gdzie uprawiałeś sport, więc nie potrzebują psów tropiących ani dużego zasobu ludzi. Jednak z miejsca, w którym się znalazłeś nie daliby rady wyciągnąć cię bez omocy helikoptera. Jest to niestety dosyć kosztowna interwencja i nie masz tyle pieniędzy, żeby zapłacić za akcję ratowniczą. Dlatego jeszcze przed wyjazdem ubezpieczyłeś koszty poszukiwania i ratownictwa górskiego, więc pieniądze wypłaci twój ubezpieczyciel.

Widać, że Assistance to niezawodny sposób na spokojny i bezstresowy wypoczynek. Nigdy nie wiadomo, co może się wydarzyć. Pakiet ten jest niezawodny w kryzysowych sytuacjach, w których często nie wiesz, co powinieneś zrobić. Wykupując ubezpieczenie Assistance nie musisz się już o to martwić. Wszystko zrobi za ciebie twoje towarzystwo ubezpieczeniowe.
 
 
Redakcja portalu:

Ubezpieczenienarciarskie.pl

Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2024

Home     -     Regulamin     -     Polityka prywatyności     -     O nas     -     Kontakt     -     Ubezpieczenie na narty
Generali Warta AXA Signal-Iduna ERV - Europäische Reiseversicherung AGTU Europa
witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.72 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.72
/ 5.00 sprawdź